Goście! :)

Ojej, jak fajnie, kiedy w naszym domu albo chociaż w okolicy pojawiają się goście z Polski! Jest motywacja, by gdzieś razem pojechać, porozmawiać (po polsku!) i po prostu być bardziej…u siebie?

Trochę chyba tak to jest. Kiedy jest się TU, a tęskni się za TAM, a nagle pojawiają się goście, to TU jest bardziej nasze dla nas niż dla nich i nagle to my jesteśmy u siebie i możemy coś pokazać, o czymś opowiedzieć i cieszyć się tym, że ktoś doświadcza tych samych rzeczy. Lubimy się zachwycać RAZEM.

 Na kilka dni do Kalifornii przyjechali znajomi z firmy. Co prawda byli służbowo, ale to nie znaczy, że nie można wyskoczyć razem na weekend, prawda?

Wspaniała pogoda i jeszcze lepsze widoki! Ekipa w składzie: Vishki, Oliwer+Katrina+Ashby (psiunio) + goście: Krzyś, Marek, Piotr i… South Lake Tahoe po raz kolejny! W ten niepełny weekend udało się spędzić razem trochę czasu, pokazać Emerald Bay,  posiedzieć na plaży w Tahoe Keys, przejść się po szlaku (panowie), a na koniec wskoczyć na krótki spacer nad wodospad (Pyramid Creek Trail), gdzie udało nam się złapać odrobinę rześkiej bryzy przed prawie czterogodzinną podróżą powrotną. Tym razem chłopaki więcej maszerowali, a dziewczyny + Samek + pies spędzali czas na plaży. Woda była zimna, ale z tego, co wiem, panowie nie odmówili sobie kąpieli. Ale mężczyźni mają jakieś inne poczucie zimna, więc się nie liczy (chyba?). 😉

Dzięki za te krótką i radosną wyprawę! ❤

 

Aga

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s